Голкіпер «Таврії» Сергій Погорілий поділився думками з приводу сьогоднішнього матчу з «Динамо».
- Чотири місяці готуємося, щоб одну гру зіграти. Настрій відмінний. Приїхали з гарним настроєм до Києва. Потрібно з розумінням ставитися до тієї ситуації, в якій опинився Крим. Там матч проводити справді не можна. Ще до вчорашнього вечора ми не знали, полетимо чи ні.
Але все вирішилося на користь гри. Думаю, прийдуть люди, буде цікаво, - підсумував Погорілий в коментарі для каналу «Футбол 1».