На НСК «Олімпійський» відбулась передматчева нарада за участю представників команд, а також делегата матчу Віктора Безрука суддівського спостерігача Володимира Петрова та додаткового асистента арбітра Олександра Білокура.
+ фото з «Олімпійського», який готується прийняти перший у цьому році офіційний матч.
Була затверджена форма граючих 16 березня суперників. «Таврія» вийде на зустріч у білих футболках (голкіпер - у жовтій), а «Динамо» зіграє в комбінованій бірюзово-синій формі (воротар - у чорній).
На нараді була висловлена надія, що поєдинок пройде в чесній боротьбі, що всі учасники і глядачі будуть дотримуватися громадського порядку.
Поле НСК «Олімпійський» у відмінному стані.



