«Динамо» у матчі з «Таврією» зіграє в гостьовій формі

Динамо Київ 16 Березня, 12:29 777
«Динамо» у матчі з «Таврією» зіграє в гостьовій формі    | 19-27
На НСК «Олімпійський» відбулась передматчева нарада за участю представників команд, а також делегата матчу Віктора Безрука суддівського спостерігача Володимира Петрова та додаткового асистента арбітра Олександра Білокура. + фото з «Олімпійського», який готується прийняти перший у цьому році офіційний матч.

На НСК «Олімпійський» відбулась передматчева нарада за участю представників команд, а також делегата матчу Віктора Безрука суддівського спостерігача Володимира Петрова та додаткового асистента арбітра Олександра Білокура.

+ фото з «Олімпійського», який готується прийняти перший у цьому році офіційний матч.

Була затверджена форма граючих 16 березня суперників. «Таврія» вийде на зустріч у білих футболках (голкіпер - у жовтій), а «Динамо» зіграє в комбінованій бірюзово-синій формі (воротар - у чорній).

На нараді була висловлена ​​надія, що поєдинок пройде в чесній боротьбі, що всі учасники і глядачі будуть дотримуватися громадського порядку.

Поле НСК «Олімпійський» у відмінному стані.