«Запорiжжя-Донецьк-Україна» - таке послання несли фанати двох футбольних команд під час ходи. Молоді хлопці йшли з прапорами України і Військово-морського флоту України, співали державний гімн і скандували різні патріотичні гасла.
.jpg?key=f0p0weuogcdhclas6uil83unp)
Всього в марші єдності взяли участь близько 100 осіб. Вони пройшли від футбольного поля в школі Металурга на вулиці 12 квітня до стадіону «Славутич-арена».
.jpg?key=8wz2hyu7zy0v36a019fahekj7)
- Сьогодні ми провели товариську гру «Матч єдності» з фанатами донецького «Шахтаря», - каже учасник ходи, фанат запорізької команди Максим. - Таким чином ми проявляємо свою громадянську позицію з приводу ситуації в країні. Ідея народилася одночасно і у донецьких фанатів, і у нас.
.jpg?key=6jv82xcvupmmbfr07mj2re691)
Марш підтримували перехожі і автомобілісти. У відповідь на знакову кричалку «Слава Україні» запорожці відповідали «Героям слава!».
Сьогодні о 17:00 відбудеться перша гра весняного сезону між запорізьким «Металургом» і донецьким «Шахтарем».
.jpg?key=dbznro2qs0e8gcohcld9zpec9)