Перед початком матчу «Дніпра» з «Севастополем» Євген Коноплянка отримав нагороду за найкрасивіший гол 2013 року:




А ось за цей гол Коноплянка і отримав нагороду:
Перед початком матчу «Дніпра» з «Севастополем» Євген Коноплянка отримав нагороду за найкрасивіший гол 2013 року:




А ось за цей гол Коноплянка і отримав нагороду: