Леоненко: Пенальті був чистий.
Денисов: Ну а мені здалося, що фол був не в штрафній, а на лінії.
Вацко: Так, факт в тому, що порушення було, а арбітр це проігнорував.
Леоненко: Пенальті був чистий.
Денисов: Ну а мені здалося, що фол був не в штрафній, а на лінії.
Вацко: Так, факт в тому, що порушення було, а арбітр це проігнорував.