Ярмоленко: «Будь-який футболіст мріє грати в топ-чемпіонаті, і я - не виняток»

Динамо Київ 16 Березня, 20:52 1748
Ярмоленко: «Будь-який футболіст мріє грати в топ-чемпіонаті, і я - не виняток»         | 19-27
Гравець київського «Динамо» Андрій Ярмоленко після матчу із сімферопольської Таврією (1-2) поділився своїми коментарями в ефірі програми «Великий Футбол».

Гравець київського «Динамо» Андрій Ярмоленко після матчу із сімферопольської Таврією (1-2) поділився своїми коментарями в ефірі програми «Великий Футбол».

- У вас був якийсь конфлікт з Леоненком?

- Ніяких образ у мене не було. Це право Віктора Леоненка. Він може виражатися з приводу моєї гри, з приводу гри команди, просто в нормальній формі. Тільки про це я його прошу.

- Андрію, скажи кілька слів про саму гру. На скільки вплинула зовнішня ситуація на настрій команди? На скільки складно психологічно грати?

- Мабуть, відключитися від цієї ситуації, що склалася в країні, нереально. Всі хлопці переживають, всі слідкують за тим, що відбувається. Але ми повинні виходити і грати, незважаючи ні на що - це наша робота.

- Встигли вже понудьгувати за великим футболом, за поверненням офіційних матчів? Наскільки це відчувалось?

- Напевно, всі скучили, бо такої довгої перерви за весь час, що я граю, ще не було. Тренуватися не набридло, просто товариські ігри не приносять такого задоволення як офіційні.

- Ваше особисте ставлення з приводу вашого майбутнього. У вас є бажання змінити чемпіонат, піти на підвищення?

- Мабуть, будь-який футболіст мріє грати у сильній команді, в топ-чемпіонаті, і я - не виняток. Зараз я намагаюся не забивати собі цим голову, а просто грати. Якщо все буде добре, то впевнений, що надійде хороша пропозиція від хорошої команди.

- Капітанська пов'язка надовго прилипла?

- Та ні. Я думаю, що до тих пір, поки Саша Шовковський не одужає або поки Олег Гусєв не з`являтиметься в старті.

- А коли Шовковський повернеться?

- Я не знаю. Вам, напевно, видніше.