Перед початком поєдинку чемпіонату України «Таврія» - «Динамо», який проходив у Києві на НСК «Олімпійський», ультрас киян влаштували модульне шоу.
Вони з різнокольорових картонок склали зображення прапора ВМС України, підтримавши таким чином Чорноморський флот та усіх українських військових, які зараз знаходяться в окупованому Росією Криму.

Матч розпочався хвилиною мовчання та виконанням гімну України:
Щодо вищезгаданого меседжу, то нам самим цікаво дізнатися, що зашифровано у цьому дивному і незрозумілому банері:

Можливо, ви підкажете, як це розшифровується?
Читайте також: Звернення Рибки до Ультрас «Динамо» Київ. ВІДЕО