Костов: «Динамо» виграло заслужено»

Динамо Київ 16 Березня, 23:32 1060
Костов: «Динамо» виграло заслужено»      | 19-27
Головний тренер «Таврії» Микола Костов на післяматчевій прес-конференції прокоментував поразку від «Динамо».

Головний тренер «Таврії» Нікола Костов на післяматчевій прес-конференції прокоментував поразку від «Динамо».

- «Динамо» виграло заслужено, у нашої команди були проблеми в захисті. Як у першому таймі, так і в другому. Не вийшла гра, ми свої проблеми знаємо. Будемо намагатися їх усунути.

- Наскільки важко вам працювати в таких умовах?

- Де будемо грати - запитайте у керівників. Але не можу сказати, що у нас були погані умови - у Туреччині все було, як треба. Єдина проблема - слабкі спаринг-партнери, в матчах з якими неможливо встановити власні помилки.

- Куди далі будете летіти?

- Якщо завтра відкриють повітряний простір - до Криму літаком. Якщо ні, то післязавтра потягом до Криму.

- Яка ситуація з Густавом Свенссоном? Він говорив, що хоче покинути команду.

- Так, в останній момент він таки покинув команду. Для нас це серйозна втрата. Також з причини травми випав Олег Гуменюк. Через це захист сьогодні мав ось такий вигляд.

- Можете прокоментувати інформацію про те, що «Таврія» незабаром буде брати участь в чемпіонаті Росії?

- Не можу, вибачте.