Головний тренер «Таврії» Нікола Костов на післяматчевій прес-конференції прокоментував поразку від «Динамо».
- «Динамо» виграло заслужено, у нашої команди були проблеми в захисті. Як у першому таймі, так і в другому. Не вийшла гра, ми свої проблеми знаємо. Будемо намагатися їх усунути.
- Наскільки важко вам працювати в таких умовах?
- Де будемо грати - запитайте у керівників. Але не можу сказати, що у нас були погані умови - у Туреччині все було, як треба. Єдина проблема - слабкі спаринг-партнери, в матчах з якими неможливо встановити власні помилки.
- Куди далі будете летіти?
- Якщо завтра відкриють повітряний простір - до Криму літаком. Якщо ні, то післязавтра потягом до Криму.
- Яка ситуація з Густавом Свенссоном? Він говорив, що хоче покинути команду.
- Так, в останній момент він таки покинув команду. Для нас це серйозна втрата. Також з причини травми випав Олег Гуменюк. Через це захист сьогодні мав ось такий вигляд.
- Можете прокоментувати інформацію про те, що «Таврія» незабаром буде брати участь в чемпіонаті Росії?
- Не можу, вибачте.