Коломойський: «Близькі до підписання контракту з «Тоттенхемом»

Динамо Київ 17 Березня, 06:40 988
Коломойський: «Близькі до підписання контракту з «Тоттенхемом»  | 19-27
Власник «Дніпра» Ігор Коломойський про те, чому не вдався трансфер Євгена в «Ліверпуль», та порадив Коноплянці обрати «Тоттенхем».

Власник «Дніпра» Ігор Коломойський про те, чому не вдався трансфер Євгена в «Ліверпуль», та порадив Коноплянці обрати «Тоттенхем».

«Звичайно, я розумію, що такі великі клуби, як «Ліверпуль», звикли робити все в останній день, але в цей раз у них не вийшло. З технічними проблемами «Ліверпуль» не впорався. З іншого боку, Коноплянка затребуваний гравець, тому я думаю, що не буде ніяких проблем з його працевлаштуванням в хорошому західному клубі.

Я готовий відпускати будь-якого футболіста, тому що ми не можемо ламати спортивну кар'єру гравця. Нікого силою ми утримувати не будемо. Більше того, ми зацікавлені в тому, щоб наші гравці йшли в сильніші чемпіонати та клуби, щоб підвищувати свій рівень і показати всім іншим, що в «Дніпрі» ніхто не створює золоту клітку.

Ми з Женею спілкувалися і знайшли повне взаєморозуміння. Звичайно, у нього було засмучення, адже він був схильний ажіотажу, пов'язаним з «Ліверпулем». Так склалося, що технічно це зробити було неможливо. Я не хочу критикувати «Ліверпуль», але якщо я був би зацікавлений в футболісті, як вони показали в останні дні, то зробив би це на тиждень або два тижні раніше. З Ліверпулем я не вів переговори, а вів переговори з якимись представниками по телефону. 45 агентів, які ділили шкуру невбитого ведмедя. Переговори з «Тоттенхемом» - це зовсім інший рівень. Серйозний підхід, все по-дорослому, з розумінням інтересів гравця і нашого клубу. Тоттенхем і Ліверпуль в плані ставлення до трансферу Коноплянки - це два світи, і два різних способу життя. Хоча це одна країна і одна Прем'єр-ліга.

У мене є контакт з президентом «Тоттенхема», я спілкуюся з ним. Він зацікавлений в Коноплянці. Ми перебуваємо в стадії переговорів і, може бути, навіть близькі до підписання контракту, якщо Євген погодиться. Я б на його місці вибрав саме «Тоттенхем». Лондон, а не Ліверпуль. Матчі тільки раз чи два рази на тиждень, а в інший час ще треба десь жити. Повірте, Лондон для життя більш кращий, ніж Ліверпуль», - сказав Коломойський «ПроФутболу».