Ескобар у «Далласі»: нічия у Канзас Сіті

Динамо Київ 17 Березня, 07:54 722
Ескобар у «Далласі»: нічия у Канзас Сіті  | 19-27
У другому турі регулярного сезону MLS «Даллас», за який на правах оренди виступає гравець київського «Динамо» Андрес Ескобар, зустрічався на виїзді із командою «Спортінг Канзас Сіті» зі Східної Конференції.

Гра у Канзас Сіті, штат Канзас, на стадіоні «Спортінг Парк», зібрала аудиторію у 19,431 глядача та завершилася нічиєю 1:1. Господарі поля відкрили рахунок на 81-й хвилині зусиллями Колліна, але уже в компенсований час «Даллас» врятував Хеджес.

Андрес Ескобар з’явився на полі на 61-й хвилині зустрічі, замінивши Акосту.

Після двох стартових турів «Даллас» посідає третю сходинку Західної Конференції. Наступний матч команда Ескобара проведе 23 березня, коли прийматиме команду «Чівас США».