Сергій Нагорняк: «Динамо» не показало нічого екстраординарного»

Динамо Київ 17 Березня, 08:19 680
Сергій Нагорняк: «Динамо» не показало нічого екстраординарного»   | 19-27
Відомий футбольний експерт Сергій Нагорняк прокоментував гру «біло-синіх» у вчорашньому матчі з «Таврією».

«Динамо» на фоні «Таврії» мало всю гру перевагу. Це сказано не для того, щоб образити кримчан. Сьогодні всім зрозуміло, в якому стані ця команда. Так, «Динамо» не показало нічого екстраординарного. Забили один м’яч, показово та дуже спокійно забили другий. Могли забити ще – було дуже багато моментів, але не вдалося розіграти комбінації», - сказав Нагорняк в ефірі «Профутболу».