Коньков і Попов оголосили перемир′я

Динамо Київ 17 Березня, 09:39 941
Коньков і Попов оголосили перемир′я    | 19-27
Президент ФФУ Анатолій Коньков і перший віце-президент федерації Анатолій Попов домовилися про перемир'я - як мінімум на період аудиту.

Президент ФФУ Анатолій Коньков і перший віце-президент федерації Анатолій Попов домовилися про перемир'я - як мінімум на період аудиту.

- Ми домовилися на Виконкомі, що до закінчення аудиту ніяких питань не піднімаємо, які можуть нам заважати, - заявив Коньков.

- Я гарантію даю, що не дозволю собі ніяких висловлювань. Якщо Коньков не порушить домовленність, то і я її не буду порушувати, - підтвердив Попов.