Олександр Нойок: «В «Металісті» всі отримали зарплату»

Футбол України 17 Березня, 11:45 835
Олександр Нойок: «В «Металісті» всі отримали зарплату»  | 19-27
Півзахисник «Металіста» прокоментував нинішню ситуацію в команді:

- Буває, граємо на тренуваннях на віджимання, по-різному. Але в основному на гроші (посміхається). Причин для паніки у нас немає, все добре. У нас всі отримали зарплату, всі в нормальному настрої, - цитує футболіста канал «Футбол1».