Історія повторюється. Роман Зозуля став заручником чергової безглуздої ситуації, як у сезоні 2016/17, коли зірвався його перехід в «Райо Вальєкано» через звинувачення фанатами мадридського клубу в нацизмі. Тепер ганебну естафету перейняли прихильники «Ов'єдо».
Нещодавно в іспанських ЗМІ з'явилась інформація, що 28-річний український форвард може перебратися з «Альбасете» в «Ов'єдо», який минулий сезон Сегунди завершив на 7-й позиції. Однак об'єднання фанатів астурійської команди «Azul Otero» дуже агресивно сприйняло новину про можливий трансфер Зозулі, звинувативши екс-форварда «Дніпра» в нацизмі.
Прихильники «Ов'єдо» поводяться аналогічно, як і фанати «Райо Вальєкано», звернувшись до керівництва клубу через соціальну мережу Твіттер з вимогою не підписувати українця. «Ні трансферу Романа Зозулі», – йдеться у пості з перекресленим фото нападника Альбасете.
«Azul Otero», невідомо на яких підставах, пов'язує Зозулю з неонацистськими групами та напіввійськовими організаціями. «Геть нацизм з футболу», – саме таке гасло супроводжує фото з українцем.
Чимало фанів «Ов'єдо» вирішили підтримати позицію «Azul Otero» та залишили неприємні коментарі на адресу Зозулі. «Я не побажаю такого футболіста навіть «Спортінгу» (принциповий суперник «Ов'єдо» – прим.ред). Нацисти, геть з футболу та з вулиць», – пише користувач @andres_uvieu.
Натомість інший уболівальник астурійського клубу @dinky_azul пригрозив не продовжувати свій абонемент, якщо «Ов'єдо» підпише Зозулю.
Додамо, що деякі фанати «Райо Вальєкано», які фактично заблокували переїзд українця в Мадрид взимку 2017-го, миттєво підтримали у Твіттері уболівальників «Ов'єдо».
У сезоні 2016/17 Роман Зозуля перейшов з «Бетіса» у «Райо Вальєкано» в останні години трансферного вікна. Однак через неадекватні дії фанатів-радикалів, які звинуватили українця в нацизмі, він повернувся у Севілью. Також фанати «Райо Вальєкано» виступили проти української армії з ярликами російської пропаганди про «нацистів».