Хавбек «Таврії» впевнений, що кримським командам нереально перейти в чемпіонат Росії.
Хавбек сімферопольської «Таврії» Максим Калініченко переконаний, що кримська команда повинна грати в чемпіонаті України. Про це він сказав в інтерв'ю «Профутболу».
«Ситуація в Криму неприйнятна для іноземних футболістів, які приїхали просто заробляти гроші, виконуючи умови контракту. Вони не підписували угоди з війною. Наскільки я знаю, Свенссон захотів розірвати контракт якраз через політичну обстановку. Але клуб зробив усе, що зміг. Нас вивезли в спокійне місце, щоб ми могли нормально готуватися до чемпіонату. Тут ніяких претензій немає», - розповів Максим.
Щодо можливості переходу «Таврії» в чемпіонат Росії, то Калініченко вважає, що це неможливо.
«Більшої нісенітниці я в принципі не чув. Важко просто уявити, що можна двом кримським командам просто взяти і перейти в чемпіонат Росії. Це нереально. Та й ФІФА і УЄФА будуть проти всієї цієї теми», - заявив Калініченко.