В групі разом з Україною гратимуть Іран, Естонія та Словаччина.
Цей турнір стане підготовкою команди до участі у еліт-раунді чемпіонату Європи.
По завершенню «Кубанської весни» наша команда повернеться до Києва, де проведе триденний навчально-тренувальний збір і відправиться до Бельгії. Суперницями українок у еліт-раунді чемпіонату Європи стануть збірні Німеччини, Чехії та Бельгії.
Для участі в цих турнірах старший тренер жіночої збірної України WU-19 Наталія Зінченко викликала наступних гравців:
Воротарі: Альбіна Фомченко («Житлобуд-2», Харків), Олександра Григорович («Легенда-ШВСМ», Чернігів), Марія Борщ («ДЮСШ ім. М. Маміашвілі», Конотоп)
Захисники: Ірина Подольська, Анастасія Соколовська, Валерія Ольховська (усі - «Житлобуд-2», Харків), Вікторія Дем’янюк, Катерина Корсун (обидві - «Легенда-ШВСМ», Чернігів), Марина Прийма («ЦПОР-Донеччанка», Донецьк)
Півзахисники: Вікторія Бойко («Легенда-ШВСМ», Чернігів), Тетяна Китаєва, Вероніка Андрухів (обидві - «Житлобуд-2», Харків), Марина Пушенко («ІМС Уніспорт, Київ»), Яна Малахова («Житлобуд-1», Харків), Наталія Радзієвська («Іллічівка», Маріуполь)
Нападники: Вікторія Худа («Родина-Ліцей», Костопіль), Ірина Коломієць («Житлобуд-2», Харків), Тетяна Козиренко («Легенда-ШВСМ», Чернігів)
Українська збірна з футболу оголосила склад на еліт-раунд ЧЄ
Жіноча збірна віком до 19 років візьме участь у традиційному міжнародному турнірі «Кубанська весна-2014», який пройде з 19 по 31 березня в російському місті Сочі