«Якщо в Криму розпочнуться бойові дії, то «Таврія» і «Севастополь» взагалі ніде не будуть» - Дячук-Ставицький

Футбол України 17 Березня, 22:18 623
«Якщо в Криму розпочнуться бойові дії, то «Таврія» і «Севастополь» взагалі ніде не будуть» - Дячук-Ставицький    | 19-27
Своїми думками чи зможуть дограти чемпіонат України «Таврія» та «Севастополь» поділився Юрій Дячук-Ставицький.

- Якщо зможуть, то тільки на виїзді і на нейтральних полях. У Криму для прийому матчів чемпіонату України немає умов. Принаймні в найближчі місяць-два - це нереально. І все ж «Таврія» і «Севастополь» повинні дограти чемпіонат. Зробити це можна в Запоріжжі, Дніпропетровську, Одесі - щоб далеко не їхати. Чи є ризик, що клуби перейдуть в російський чемпіонат? Не вірю в такий розвиток подій. Є регламент чемпіонату, і ФІФА та УЄФА такий «трансфер» не дозволять. Якщо в Криму розпочнуться бойові дії, то «Таврія» і « Севастополь» взагалі ніде не будуть.