Раффаель: «З «Динамо» я був гравцем найвищого класу»

Динамо Київ 18 Березня, 04:59 1433
Раффаель: «З «Динамо» я був гравцем найвищого класу»    | 19-27
«Він грає чудово, як ніколи. Він забиває, як ніколи досі. І тепер він хоче підійнятися на ще вищий рівень», - пише німецьке видання «Bild» про екс-динамівця Раффаеля.

«Він грає чудово, як ніколи. Він забиває, як ніколи досі. І тепер він хоче підійнятися на ще вищий рівень», - пише німецьке видання «Bild» про екс-динамівця Раффаеля.

«З «Динамо» я був гравцем найвищого класу, правда не зміг цього довести. Всі ці відчуття я хочу пережити в Гладбаху. Це буде просто фантастика! Це моя команда. Тут я почуваю себе як вдома. Хоча грати в цій команді було спочатку непросто, адже постійно протистояти проти топ-команд футбольного світу та їх шанувальників – завдання не з легких. Те що ми зробили це вдруге в цьому сезоні – надихає нас та дає додаткову мотивацію всій команді. Тепер я знову вірю, що ми маємо великі шанси на місце в Лізі чемпіонів. Ми лише на п’ять пунктів відстаємо від Леверкузена. Якщо будемо грати так як в Дортмунді, то обійдемо їх».

Нагадаємо, Раффаель забив 13 голів за «Боруссію» в цьому сезоні. В минулому матчі проти «Боруссії» Дортмунд Раффаель відзначився забитим м’ячем та гольовою передачею, - в результаті Гладбах переміг.