Захисник сімферопольської «Таврії» Олег Гуменюк у програмі «ПРО футбол» розповів про сформовану ситуацію навколо кримського клубу.
- Я на машині їхав, зупинили. Довелося відкрити всі двері, перевіряли повністю всю машину в масках і з автоматами. Сказав, що я - мирний житель, сам я був в екіпіровці «Таврії». У мене відразу запитали прізвище, тоді тільки пропустили. Шукали патрони і зброю. Звичайно, страшно! То в фільмах на всю цю зброю дивишся, а тут все реально. Потім їхав і п'ять хвилин взагалі не розмовляв.
Сьогодні або завтра не відомо, що нам скажуть - будемо грати чи ні. І що взагалі далі буде з командою? Може таке бути, що команди взагалі не буде. Боїмося або не боїмося, але якщо буде Росія, то доведеться робити російське громадянство або йти. Громадянство змінювати я не готовий! Я за Україну!