Двох екс-гравців київського «Динамо», які зараз виступають за «Севастополь», - Володимира Коваля та Євгена Новака - призвали до лав Збройних сил України.
- Мама подзвонила о 8 ранку. Приїхали і сказали, що прийшов з військкомату лист, де сказано з'явитися 17 березня о 9 ранку у військкоматі. У нас в Севастополі тренування. Приїду в клуб, треба буде зробити лист з мокрою печаткою, що я тут і тренуюся. Тому не можу поїхати, - розповів Коваль.