Тоді, на заповненому вщерть 100,000 глядачів Республіканському стадіоні «біло-сині» в чудовому стилі впевнено переграли турецький «Бешикташ» і вийшли в півфінал Кубка Чемпіонів!
Перед початком зустрічі відбулася церемонія, яка запам’яталася всім глядачам, які відвідали ту гру. Нападник динамівців Ігор Бєланов отримав «Золотий м'яч» кращого футболіста Європи!