Гравців «Таврії», які поверталися додому після гри з «Динамо», в Криму допитували озброєні люди

Динамо Київ 18 Березня, 16:02 803
Гравців «Таврії», які поверталися додому після гри з «Динамо», в Криму допитували озброєні люди   | 19-27
Сьогодні вранці футболісти і тренери сімферопольської «Таврії», що проводили минулої неділі в Києві матч чемпіонату України з «Динамо», нарешті повернулися потягом додому.

Втім, поїздка вийшла не дуже приємною. Як повідомляє fakty.ua, з самого ранку спортсменів розбудили невідомі озброєні люди у військовій формі та почали розпитувати, куди і з якою метою їде делегація.

Нагадаємо, що в найближчу суботу підопічним Миколи Костова належить зіграти в Одесі з «Чорноморцем», а другий кримський клуб - «Севастополь» - готується прийняти у себе вдома харківський «Металіст».