Андрій Ярмоленко у своєму Instagram прокоментував дебютний матч за «Вест Хем» проти «Уїкомба».
«З перемогою, команда!». Готуємося до сезону», - написав українець.

Андрій Ярмоленко у своєму Instagram прокоментував дебютний матч за «Вест Хем» проти «Уїкомба».
«З перемогою, команда!». Готуємося до сезону», - написав українець.
