Раффаел: «Від гри за «Динамо» у Лізі Чемпіонів я задоволення не отримав»

Динамо Київ 18 Березня, 19:27 884
Раффаел: «Від гри за «Динамо» у Лізі Чемпіонів я задоволення не отримав»   | 19-27
Екс-півзахисник київського «Динамо» Раффаел розповів німецьким ЗМІ про бажання зіграти в Лізі чемпіонів за свій нинішній клуб - менхенгладбахську «Боруссію».

«Грати проти Дортмунда - команди світового класу з прекрасними вболівальниками - дуже складне завдання. Але ми обіграли її вдруге в цьому сезоні, це надихає нас. Тепер я вірю в те, що у нас є відмінна можливість потрапити в зону Ліги чемпіонів.

Я грав у Лізі чемпіонів за «Динамо», але я не отримав від цього великого задоволення. Я хочу випробувати це з Гладбахом, це буде фантастика. Це моя команда, тут я відчуваю себе як вдома», - цитує футболіста Tribuna.com.