Ігор Суркіс: «Ніхто з гравців «Динамо» не звертався до мене з бажанням залишити клуб»

Динамо Київ 18 Березня, 21:38 1033
Ігор Суркіс: «Ніхто з гравців «Динамо» не звертався до мене з бажанням залишити клуб»            | 19-27
Президент «Динамо» прокоментував висловлювання деяких гравців його клубу про бажання змінити місце роботи.



«До мене ніхто з футболістів не звертався. Вони все отримують вчасно, все витримується згідно контрактів. Вони - професіонали на контрактах, чемпіонат відновлений. А прийде літо - будемо дивитися», - зазначив президент київського клубу в ефірі телеканалу «Футбол 1».

«Будемо дивитися по ситуації - або посилюватися, або відпускати того, хто не захоче. Тримати ж ми не можемо гравців... Але, я сподіваюся, що все стане на свої місця. З усіма новачками довгострокові контракти, вони поступово вливаються, адаптуються. Що ж ми будемо знову міняти коней на переправі», - цитує Суркіса matchday.com.ua