Артем Кичак: «Правильно вчинив, переїхавши в Луцьк»

Динамо Київ 19 Березня, 06:54 1099
Артем Кичак: «Правильно вчинив, переїхавши в Луцьк»  | 19-27
Голкіпер луцької «Волині» Артем Кичак розповів про деталі переходу в свою нову команду та висловив сподівання повернутися до топ-клубу.

«Віталій Кварцяний хотів бачити мене у своїй команді ще тоді, коли працював у «Кривбасі» і запорізькому «Металурзі». Однак тоді наші шляхи так і не перетнулися. А ось з третьої спроби вийшло: після того як минулого літа «Динамо-2» зберегло «прописку» у першій лізі, Віталій Володимирович зв'язався з моїм агентом і передав, щоб я приїхав на переговори до Луцька. Незабаром підписав з «Волинню» дворічний контракт.

Чому так і не вдалося закріпитися в «Динамо»? Швидше за все тому, що не відчував підтримки з боку головних тренерів, хоча останні три роки я постійно готувався з першою командою. Втім, переїхавши в Луцьк, думаю, вчинив правильно: краще зробити крок назад, а потім - два вперед.

У даний момент мені у «Волині» комфортно. Для мене дуже важливою є довіра тренера. Постараюся не зупинятися на досягнутому, щоб знову опинитися в топ-клубі », - цитує Кичака dynamo.kiev.ua, посилаючись на газету «КОМАНДА».