Анатолій Попов: «Їхня позиція йде наперекір нормам ФФУ, УЄФА, ФІФА»

Динамо Київ 19 Березня, 07:30 979
Анатолій Попов: «Їхня позиція йде наперекір нормам ФФУ, УЄФА, ФІФА»   | 19-27
Перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов в ефірі телеканалу «Футбол 1» прокоментував бажання «Таврії» та «Севастополя» грати в російській Прем’єр лізі.

Перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов в ефірі телеканалу «Футбол 1» прокоментував бажання «Таврії» та «Севастополя» грати в російській Прем’єр лізі.

«Позиція двох клубів Прем'єр-ліги («Севастополя» і «Таврії») йде наперекір існуючим нормами ФФУ, УЄФА і ФІФА. Є відповідна процедура нашої федерації і міжнародних футбольних організацій, якої клуби повинні дотримуватися.

Команди однієї країни не можуть входити у федерацію іншої країни просто так. Це їхній шлях, вони його вибрали, але при цьому вони повинні дотримуватися відповідних вимог».