Вадим Євтушенко: «На нас чекає ще більший відтік футболістів»

Динамо Київ 19 Березня, 07:45 994
Вадим Євтушенко: «На нас чекає ще більший відтік футболістів»   | 19-27
Відомий футбольний експерт Вадим Євтушенко висловив власну думку з приводу впливу політичної ситуації на український чемпіонат.

«На наші клуби все ж вплинуло загальне погіршення справ у країні. Найменше проблеми торкнулися топ-команд. Але питання, як вони будуть утримувати іноземців, які вже розбігаються. Решта команди в економічному плані - з іншої ліги. Чи збережеться тенденція до скромної селекції сказати важко. Надалі нас, швидше за все, чекає ще більший відтік футболістів, ніж приплив, - цитують Євтушенка «Вести».

Але передбачити щось конкретне зараз не можна. Чимало залежить і від політики клубу. Візьмемо «Ворсклу», яка не купує зірок, не платить захмарні зарплати, працює переважно на внутрішньому ринку, але домагається результату і зберігає стабільну ситуацію в клубі. А «Говерла», очевидно, не хоче постійно боротися за виживання, тому їй потрібно було зміцнювати склад. Хоча масові зміни далеко не завжди йдуть на користь».