Олег Саленко: «Киянам необхідно повертати ігровий тонус»

Динамо Київ 19 Березня, 09:10 698
Олег Саленко: «Киянам необхідно повертати ігровий тонус»    | 19-27
Відомий футбольний експерт прокоментував перемогу київського «Динамо» над сімферопольською «Таврією» в матчі 21-го туру Прем′єр-ліги.

- Перемогу «Динамо» над «Таврією» складно назвати переконливою. Чого, на ваш погляд, поки ще не вистачає команді Олега Блохіна?

- Потрібно додавати в потужності, киянам необхідно повертати ігровий тонус. Якщо команда буде грати до останньої хвилини, проблем не виникне. У цьому плані вважаю великим плюсом для столичних футболістів те, що їм не довелося відновлювати чемпіонат зустріччю проти «Шахтаря», - цитує Саленка «СЕ».

Нагадаємо, поєдинок закінчився перемогою динамівців з рахунком 1:2.