Колишній гравець київського «Динамо» в інтерв’ю «СЕ» розповів про часи своїх виступів за столичний клуб.
- У вашій дніпропетровської кар'єрі була перерва в два з половиною роки, під час якого ви виступали в «Динамо». Який період в «Дніпрі» вам запам'ятався більше - той, що був до переїзду в Київ чи після повернення зі столиці?
- У пам'яті всі періоди відкладаються по-особливому. До мого переходу в «Динамо» в «Дніпрі» я придбав неоціненний досвід. В ті часи під керівництвом Євгена Кучеревського дніпропетровська команда повністю складалася з українських футболістів, завдяки чому мікроклімат у ній був приголомшливий. Ніколи не забути виступи в єврокубках, де «Дніпро» виглядав досить впевнено.
- За роки, що минули з дня вашого відходу з «Динамо», знайшли відповідь на питання: чому не залишилися в київському клубі?
- Напевно, так. Ні в якому разі не має наміру образити «Динамо», але мабуть, під його схему гри я просто не підходжу. Це якраз той випадок, коли можна використати таке поняття, як «своя» команда.
- Що вдома нагадує вам про київський період біографії?
- У мене залишилося багато фотографій з «Динамо», клубні кепки і футболка. Спогади про ті часи у мене найдобріші. Ніколи не забуду, з якою теплотою ставився до мене клуб і його вболівальники. Я дуже вдячний «Динамо» за проведені в ньому два з половиною сезони.
- У вашій колекції всього одна золота медаль, завойована в сезоні-2006/07 у складі «Динамо». Чи не втомилися від марних спроб отримати аналогічну нагороду з «Дніпром»?
- Буду намагатися стати її володарем стільки часу, скільки потрібно. Якщо для цього знадобиться, скажімо, п'ять років - що ж, я готовий чекати цей період. У такому випадку вона матиме ще більшу цінність. Упевнений, рано чи пізно золоті нагороди «Дніпро» все ж завоює!