Один із героїв матчу Денис Бойко, який неодноразово рятував ворота «Динамо», подякував усім за підтримку.


Форвард киян Артем Бєсєдін поділився емоційним фото команди з роздягальні.

«Ми повернулися сильніші», - написав Беньямін Вербич.


Захисник киян Тамаш Кадар поділився світлиною з кубком.

Віктор Циганков радіє першому трофею з київським клубом.

Капітан «Динамо» нагадав, для кого команда здобула перемогу.

«Суперкубок наш», - наголосив Томаш Кендзьора.


Також польський захисник виклав фото «з легендою» - Денисом Гармашем.

Чемпіонським фото поділився Микола Шапаренко.


Новачок «Динамо» Че Че у дебютному поєдинку став володарем трофею.

