Завтра «Динамо» дізнається суперника у кваліфікації Ліги чемпіонів

Динамо Київ 22 Липня, 19:07 3559
Завтра «Динамо» дізнається суперника у кваліфікації Ліги чемпіонів | 19-27
Вже завтра київське «Динамо» отримає суперника в рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

23-го липня о 14:00 за київським часом відбудеться жеребкування Ліги чемпіонів.

Київська команда потрапила при жеребкуванні до сіяних клубів разом з: «Бенфікою», «Базелем» / ПАОКом (сіється пара за найвищим рейтингом учасника), «Аяксом» / «Штурмом». З того боку барикад знаходяться чотири команди – «Фенербахче» (Туреччина), «Стандард» (Бельгія), «Славія» (Чехія) і «Спартак» (Росія).

Як і раніше, УЄФА розводить російські та українські клуби у єврокубках, тож зі «Спартаком» «Динамо» не зіграє у будь-якому випадку. Залишається пражська «Славія», стамбульський «Фенербахче» та бельгійський «Стандард».