Атакуючий півзахисник «Севастополя» повідомив, що не хотів би проводити домашні матчі за межами Криму та змінювати громадянство.
«Мені не хотілося б коментувати як вплине політична ситуація в країні на ФК «Севастополь». Час покаже. На сьогоднішній день «Севастополь» учасник чемпіонату України. Я - громадянин України. І мені не хотілося б змінювати громадянство», - цитує Карнозу «Динамоманія».
На завершення Артур прокоментував чутку про те, що «Севастополь» може провести решту домашніх поєдинки в Києві.
«У Києві ? Цього найменше хотілося б. Я хочу, щоб «Севастополь» проводив всі домашні ігри на рідному стадіоні при своїх уболівальниках».