Карноза: «Хочу, щоб «Севастополь» проводив домашні матчі на рідному стадіоні»

Динамо Київ 20 Березня, 06:45 849
Карноза: «Хочу, щоб «Севастополь» проводив домашні матчі на рідному стадіоні»  | 19-27
Атакуючий півзахисник «Севастополя» повідомив, що не хотів би проводити домашні матчі за межами Криму та змінювати громадянство.

Атакуючий півзахисник «Севастополя» повідомив, що не хотів би проводити домашні матчі за межами Криму та змінювати громадянство.

«Мені не хотілося б коментувати як вплине політична ситуація в країні на ФК «Севастополь». Час покаже. На сьогоднішній день «Севастополь» учасник чемпіонату України. Я - громадянин України. І мені не хотілося б змінювати громадянство», - цитує Карнозу «Динамоманія».

На завершення Артур прокоментував чутку про те, що «Севастополь» може провести решту домашніх поєдинки в Києві.

«У Києві ? Цього найменше хотілося б. Я хочу, щоб «Севастополь» проводив всі домашні ігри на рідному стадіоні при своїх уболівальниках».