Суперник «Динамо» в плей-офф раунді ЛЧ може визначитися без жеребкування?

Динамо Київ 27 Липня, 06:15 5721
Суперник «Динамо» в плей-офф раунді ЛЧ може визначитися без жеребкування? | 19-27
За день до першого матчу віце-чемпіонів Чехії та України в штаб-квартирі УЄФА в Ньоні відбудеться жеребкування четвертого відбіркового етапу турніру - плей-офф раунду.

Будуть сформовані шість пар - чотири в Шляху чемпіонів і дві - в Шляху представників ліг, де, власне, і перебувають підопічні Олександра Хацкевича.

В нашій гілці на даній стадії є по дві сіяні і несіяних команди. Яку з них займе переможець протистояння Славія - Динамо, визначиться в середу, 1 серпня.

Серед сіяних однозначно буде значитися переможець пари третьої кваліфікації Бенфіка (Португалія) - Фенербахче (Туреччина) завдяки рейтингу Бенфіки (80,0). Також вже зрозуміло, що комбінація Стандард (Бельгія) - Аякс (Голландія) / Штурм (Австрія) привілеї не отримає.

Виходить, що пара Славія - Динамо потрапить в сіяну групу лише за однієї умови - якщо в другій кваліфікації спіткнеться швейцарський Базель, що має більший рейтинг (71,0), ніж клуб з Києва (62,0). У першому матчі він поступився ПАОК в Салоніках - 1:2, а 1 серпня прийме команду Шахова і Хачеріді на своїй території. Якщо греки утримають перевагу, то ми піднімемося по сітці, а пара ПАОК - Спартак буде несіяною.

Тільки цікаво, як УЄФА при такому розкладі буде розводити в плей-офф раунді представників України і Росії? Автоматично наша пара буде виходити на іншу, або ж Комітет з проведення змагань проведе жеребкування і почекає, як зіграють Динамо і Спартак в третій кваліфікації, а потім, в разі чого, зробить рокіровку?