Нагадаємо, під час матчу 32 туру УПЛ сезону 2017-2018 у Києві між «Динамо» та «Шахтарем» 20 травня 2018 року, вболівальники вибігли на поле. Окрім того, за їх участі сталася сутичка з футболістами «Шахтаря». Внаслідок цього Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ вирішив оштрафувати «Динамо» на 500 тисяч гривень. Також кияни мали провести наступний домашній матч без глядачів. Покарання «Динамо» відбуло вже у новому сезоні у матчі проти полтавської «Ворскли». «Шахтар» ж сплатив 150 тисяч гривень штрафу, а також «гірникам» було заборонено здійснювати організований виїзд вболівальників на наступний матч Прем’єр-ліги.
За словами голови КДК Андрія Шумілова, «Динамо» і «Шахтар» заслуговували на більш жорсткіше покарання.
«Якби ми керувалися таким підходом (формальні юридичні аспекти справи, – 24 Канал), то, наприклад, за поведінку вболівальників в останньому матчі УПЛ сезону-2017/2018 «Динамо» та «Шахтар» отримали б більш суворі покарання. І тоді матч 3-го туру вже поточного чемпіонату між киянами та гірниками також міг пройти без глядачів. Проте КДК тоді взяв до уваги інтереси уболівальників і обмежився м’якішим покаранням: один домашній матч без глядачів для «Динамо», чиї уболівальники вибігали на поле та вдарили прямо на полі гравця команди-суперниці, та один матч без гостьового сектора для «Шахтаря», чиї уболівальники скоїли менш резонансні порушення. Хоча, повторююсь, удар уболівальником «Динамо» гравця «Шахтаря» прямо на футбольному полі — це дуже серйозне порушення» – заявив Андрій Шумілов.