Як стало відомо «Динамоманії», 18-річний півзахисник «Динамо» U-21 Артур Ващишин під час тренування отримав розрив меніска.
Гравця вже прооперували. Очікується, що Ващишин буде відновлюватися мінімум до зими.
Як стало відомо «Динамоманії», 18-річний півзахисник «Динамо» U-21 Артур Ващишин під час тренування отримав розрив меніска.
Гравця вже прооперували. Очікується, що Ващишин буде відновлюватися мінімум до зими.
Фото: dynamomania.com