Євген Хачеріді вибув на три тижні

Динамо Київ 20 Березня, 21:34 1103
Євген Хачеріді вибув на три тижні      | 19-27
Захисник київського «Динамо» Євген Хачеріді не брав участь у сьогоднішньому плановому тренуванні.

Про причини розповів головний лікар команди Леонід Миронов.

За словами Леоніда Андрійовича, Євгенові доведеться пропустити щонайменш три тижні.

У захисника пошкоджено підколінний м’яз. Цю травму Хачеріді зазнав під час поєдинку минулого туру проти симферопольської «Таврії».

Євген пройшов усебічне обстеження, за результатами якого іноземні спеціалісти зробили висновок, що операція у даному випадку не знадобиться. Захисникові було прописане консервативне лікування. Воно включає як традиційні, так і нетрадиційні методи.