«Важка, але абсолютно заслужена перемога. Ми билися до кінця, і це окупилося», - написав Вербич у своєму Твіттері.
«Важка, але абсолютно заслужена перемога. Ми билися до кінця, і це окупилося», - написав Вербич у своєму Твіттері.