Рибка: «Думаю, вболівальники з розумінням поставляться до моїх слів»

Динамо Київ 21 Березня, 07:51 1468
Рибка: «Думаю, вболівальники з розумінням поставляться до моїх слів»    | 19-27
Голкіпер київського «Динамо» прокоментував ситуацію відносно свого конфлікту з ультрас.

- Конфлікт уже вичерпано?

- Так, усе вичерпано. Якщо чесно, то важко щось сказати. Я зі свого боку зробив все, що міг. Вони поаплодували після того, як я підійшов, - цитує футболіста канал «Футбол 1.

На думку футболіста, вболівальники будуть підтримувати його на рівні з іншими гравцями «Динамо». - Думаю, вони з розумінням поставилися до моїх слів і будуть підтримувати, як і всіх футболістів..

Нагадаємо, футболіст звернувся до вболівальників після матчу з «Таврією».