- Конфлікт уже вичерпано?
- Так, усе вичерпано. Якщо чесно, то важко щось сказати. Я зі свого боку зробив все, що міг. Вони поаплодували після того, як я підійшов, - цитує футболіста канал «Футбол 1.
На думку футболіста, вболівальники будуть підтримувати його на рівні з іншими гравцями «Динамо». - Думаю, вони з розумінням поставилися до моїх слів і будуть підтримувати, як і всіх футболістів..
Нагадаємо, футболіст звернувся до вболівальників після матчу з «Таврією».