- Візиту «Металурга» ти напевно чекаєш з особливими почуттями. Твоє запорізьке минуле може вплинути на рішення тренерського штабу з приводу визначення «основи» і тих виконавців, які будуть виходити на заміну?
- Мені про це нічого невідомо, але майбутній матч для мене дійсно є особливим.
- Як тобі нинішній «Металург»?
- Поки мені важко судити про нинішню форму команди. Поєдинок з донецьким «Шахтарем» дивився тільки в записі, і тільки другий тайм, коли його результат вже багато в чому був вирішений наперед. Втім, на теорії тренери нам все детально розкажуть і покажуть.
- З ким із металургів ти найчастіше спілкуєшся?
- З Євгеном Опанасенко і Євгеном Писоцьким, які зараз травмовані і працюють за індивідуальною програмою. Розвідник з мене нікудишній (посміхається). Ми чекаємо складної гри. Легкої прогулянки точно не вийде - «Металург» бореться за виживання, тому буде чіплятися за кожне очко.
- У першому колі він за нього мало не зачепився. Пам'ятаєш, як ви грали в Запоріжжі?
- Звичайно. Перемогли - 2:1. Я тоді в запасі був, але добре розумів, наскільки важким вийшов матч. Тоді, правда, арбітри «трошки» перестаралися і, по-моєму, не призначили два чистих пенальті у ворота господарів.
Втім, треба віддати належне і суперникам - вони непогано грали. Під керівництвом Сергія Пучкова запорізький колектив показував добротний футбол, а що з себе представляє нинішня команда, я, повторюся, поки не до кінця розумію. У суботу ввечері, думаю, зрозумію точно.