Безсонов: «У «Динамо» слабка реалізація гольових моментів»

Динамо Київ 21 Березня, 09:00 711
Безсонов: «У «Динамо» слабка реалізація гольових моментів»    | 19-27
Футбольний експерт прокоментував перемогу киян над «Таврією», а також поділився очікуваннями перед матчем із «Металургом».

- Вам сподобався футбол у виконанні «Динамо» в матчі з «Таврією»?

- У принципі, в цьому матчі я не побачив якихось великих проблем у київської команди. Єдине, що кинулося в очі - слабка реалізація гольових моментів. Мені здається, гравцям групи атаки потрібно потренувати виходи один на один з голкіпером.

На думку Безсонова, складно прогнозувати, чи зможе «Металург» відібрати очки у «Динамо». - На це питання може відповісти тільки сам поєдинок. Якщо запорожці розраховують взяти очки в Києві, то вони повинні продемонструвати відповідну гру, - цитує експерта «СЕ».