- Вам сподобався футбол у виконанні «Динамо» в матчі з «Таврією»?
- У принципі, в цьому матчі я не побачив якихось великих проблем у київської команди. Єдине, що кинулося в очі - слабка реалізація гольових моментів. Мені здається, гравцям групи атаки потрібно потренувати виходи один на один з голкіпером.
На думку Безсонова, складно прогнозувати, чи зможе «Металург» відібрати очки у «Динамо». - На це питання може відповісти тільки сам поєдинок. Якщо запорожці розраховують взяти очки в Києві, то вони повинні продемонструвати відповідну гру, - цитує експерта «СЕ».