Півзахисник «Таврії» прокоментував рішення УПЛ про перенесення матчу 22-го туру між «Севастополем» і «Металістом».
«Як все здорово у нас... «Металісту» гру з «Севастополем» перенесли, а ми з Києвом зіграли на «нейтральному полі» в Києві... Браво!», - написав футболіст у своєму Твіттері.