Український хавбек «Анжі», розчарований вильотом дагестанців з Ліги Європи, обурився політикою УЄФА щодо цього клубу.
«Вийшли перед розминкою - поле було нормальної якості. Знаєте, одна радість, коли приїжджаєш до Європи, і там хороші поля. Навіть не хочеться приїжджати сюди на Лігу Європи.
Для мене просто незрозуміло навіть, чому команді «Анжі» не зробити в Махачкалі гри. Взагалі не розумію УЄФА, чому не зробити. Прекрасний стадіон, гарне поле, відмінна атмосфера - і не дають. Напевно, все можливе роблять проти «Анжі», - обурився Алієв.
Нагадаємо, з огляду на безпеку замість проводити свої матчі на домашній арені в Махчакалі, «Анжі» змушений грати поєдинки Ліги Європи у підмосковному Раменському.