Тейшейра: «Дніпро» - найскладніша команда у чемпіонаті

Футбол України 21 Березня, 13:21 710
Тейшейра: «Дніпро» - найскладніша команда у чемпіонаті   | 19-27
Півзахисник донецького «Шахтаря» Алекс Тейшейра поділився очікуваннями від центрального поєдинку 22 туру, в якому «гірники» зіграють із «Дніпром».

Півзахисник донецького «Шахтаря» Алекс Тейшейра поділився очікуваннями від центрального поєдинку 22 туру, в якому «гірники» зіграють із «Дніпром».

- Алекс, можна говорити про оптимальну форму «Шахтаря» після першої весняної перемоги?

- Думаю, так! У нас було достатньо часу і тренувань, щоб бути повністю готовими до майбутніх ігор. Я, особисто, дуже задоволений перемогою.

- А своєю грою? Що скажеш про два голи, адже фахівці визнали їх дуже ефектними?

- Безсумнівно! Мені вдалося забити 2 м'ячі, це багато для мене значить. Я завжди шалено радий, коли команда здобуває перемогу.

- Чи є плани перевершити минулорічний показник в 10 забитих м'ячів? Чи існує в команді в плані результативності внутрішня конкуренція, спір?

- Ні те, ні інше. Планів ніяких немає. Є бажання, мета, до якої я буду йти. Щодо конкуренції - це ніяк не позначається. Адже ми команда, і для нас важливіше всього колективний успіх.

- Всі знають, наскільки важливі матчі «Шахтаря» з «Динамо». А що скажеш про суперництво з «Дніпром»?

- О, для мене це, напевно, найскладніша команда в чемпіонаті. У дніпропетровців хороша контратака. Це дуже ускладнює гру. Поєдинки з «Дніпром» завжди нелегкі.

- Які спогади від матчу першого кола в Дніпропетровську?

- Важко... Не хочеться про це згадувати. Хіба тільки для того, щоб побачити свої помилки і виправити їх. В цей раз ми налаштовані на позитивний результат.

- Які сильні сторони майбутнього суперника? І кого вважаєш найбільш небезпечним в його складі?

- Всі футболісти цієї команди дуже сильні. Як я вже говорив, їх сильна сторона - контратака. Нам потрібно буде грати максимально щільно, щоб не дати супротивнику прорватися.

- Яким чином вплинув на команду виліт з Ліги Європи УЄФА? Забули цю невдачу?

- Ніхто цього не очікував: ні ми, ні вболівальники. Все сталося так швидко. Дуже прикро. Нам потрібно продовжувати працювати над собою і показувати свій найкращий футбол.

- Що скажеш про ситуацію в Україні і про перенесення двох стартових весняних турів?

- Як я бачу, зараз, все більш-менш спокійно. Про це ж говорять і Містер, і президент клубу.