Перший віце-прем'єр самопроголошеного кримського уряду Рустам Темиргалієв поділився думкою щодо майбутнього сімферопольської «Таврії».
«З міністром спорту РФ Віталієм Мутко обговорили можливість участі сімферопольської «Таврії» у перехідному турнірі російської Прем'єр-ліги влітку цього року.
Також розпочато переговори з потенційним спонсором футбольного клубу. Сподіваюся, що восени цього року в Сімферополі будуть грати «Зеніт», московський «Спартак» і казанський «Рубін».
І чому б не подумати про участь Сімферополя у Чемпіонаті Світу 2018? Останнім часом багато мрій стають реальністю», - написав Темиргалієв.