Московський «Спартак» і далі налаштований провести матч із київським «Динамо», приурочений до відкриття нового стадіону «червоно-білих».
«Ми готові грати з київським «Динамо». «Спартак» готовий грати, ми звернемося в українську Федерацію футболу з тим, щоб вони дозволили цей матч грати», - сказав власник «Спартака» Леонід Федун.
Додамо, що московський клуб досяг домовленості з «Динамо» про проведення товариського матчу у середині лютого. Але пізніше вболівальники киян звернулися до президента клубу Ігоря Суркіса з пропозицією відмовитися від участі у зв'язку із політичними подіями в Україні.