«Спартак» не залишає надій зіграти товариський матч проти «Динамо»

Динамо Київ 21 Березня, 14:01 842
«Спартак» не залишає надій зіграти товариський матч проти «Динамо»  | 19-27
Московський «Спартак» і далі налаштований провести матч із київським «Динамо», приурочений до відкриття нового стадіону «червоно-білих».

Московський «Спартак» і далі налаштований провести матч із київським «Динамо», приурочений до відкриття нового стадіону «червоно-білих».

«Ми готові грати з київським «Динамо». «Спартак» готовий грати, ми звернемося в українську Федерацію футболу з тим, щоб вони дозволили цей матч грати», - сказав власник «Спартака» Леонід Федун.

Додамо, що московський клуб досяг домовленості з «Динамо» про проведення товариського матчу у середині лютого. Але пізніше вболівальники киян звернулися до президента клубу Ігоря Суркіса з пропозицією відмовитися від участі у зв'язку із політичними подіями в Україні.