Президент ФІФА Йозеф Блаттер заявив, що «Таврія» та «Севастополь» завершать сезон у складі української Прем'єр-ліги.
«Прийнято рішення по Криму. Обидва професійних кримських клуби завершать сезон у складі української Прем'єр-ліги. Це рішення було прийнято усіма зацікавленими сторонами», - заявив під час прес-конференції Блаттер.
Додамо, що міжнародні футбольні організації ФІФА та УЄФА не готові коментувати ситуацію із можливим включенням кримських футбольних клубів у чемпіонат Росії.
"Ми не в курсі ситуації, тому не маємо права нічого коментувати», - сказали у прес-службі ФІФА.
"УЄФА не готова давати будь-яких коментарів з цього питання, оскільки жодних запитів з боку кримських клубів про включення в чемпіонат Росії не було», - повідомив співробітник прес-служби УЄФА.