Роман Нойштедтер: «В Україні мене хотіла бачити тільки преса, а з федерації ніхто не дзвонив»

Футбол України 21 Березня, 17:43 915
Роман Нойштедтер: «В Україні мене хотіла бачити тільки преса, а з федерації ніхто не дзвонив»     | 19-27
Півзахисник «Шальке» Роман Нойштедтер, який народився в Дніпропетровську, розповів про те, чому не потрапив до збірної України.

Півзахисник «Шальке» Роман Нойштедтер , який народився в Дніпропетровську, розповів про те, чому не потрапив до збірної України.

- В Україні бували?

- Один раз, коли грав у Києві за німецьку молодіжку в Кубку Лобановського. Програли Туреччині 1:2 і потрапили на Іран, з яким я і зіграв. Але тоді ми в основному в готелі сиділи. Вулицями ходити не дозволяли. Хороший склад був - Ройс, Хуммельс, Шмельцер, Ульрайх, Марін, Мюллер.

- Чому у вас так і не склалося зі збірною України?

- В Україні мене хотіла бачити тільки преса, а з федерації ніхто не дзвонив. Я бачив тільки одне інтерв'ю Блохіна, де він сказав: «Якщо Нойштедтер хоче грати за Україну, він повинен приїхати і попросити покликати до збірної». Мені здається, коли тренеру потрібен гравець, він йому телефонує і викликає на збір. Загалом, я про це багато не думав.

- Правда, що на Євро-2008 ви пристрасно вболівали за Росію і навіть футболку збірної роздобули?

- Футболку мені тато колись подарував, вона дуже стара. Я і надів-то її тільки раз, щоб з братом сфотографуватися. А тоді мені просто дуже подобалося, як грала збірна Росії, тому й вболівав так сильно. Я взагалі намагаюся не пропускати міжнародних матчів російських і українських команд, завжди дізнаюся результати.


- Я читав, що опинитися в одній з цих команд ви якщо і плануєте, то не раніше тридцяти років.

- Я не знаю, що буде завтра. Пропозицій з Росії чи України у мене не було, а з найближчим майбутнім у мене все ясно - у мене ще два з половиною роки за контрактом з «Шальке». Коли він закінчиться, мені буде двадцять вісім, тоді можна буде думати. Російські клуби добре розвиваються, скоро там буде чемпіонат світу. Я розмовляю російською, мені було б простіше адаптуватися, ніж іншим іноземцям.