Захисник «Шахтаря» і збірної України Олександр Кучер хвалить свого колегу по позиції - динамівця Євгена Хачеріді.
- Зрозуміло, що кадрові рішення в «Шахтарі» приймає Луческу, але все-таки: кого з гравців захисту ви б обрали, якби вам запропонували зміцнити оборону «Шахтаря»? Можливо, Хачеріді, кандидатура якого активно розглядалася в Донецьку минулого літа?
- Так, чому б і ні? Женя - хороший захисник. Мені подобається, як він грає, все при ньому - високорослий, чіпкий.
- Чи не бентежить його психологічна нестабільність?
- Мені здається, що він останнім часом якраз став стабільнішим. Такі речі приходять з досвідом. Вчишся більш виважено реагувати на всякі нюанси, які раніше брав близько до серця, - цитує слова Олександра «Террикон».