«Динамо» 1:0 «Шахтар»: фотозвіт

Динамо Київ 3 Серпня, 22:33 1587
«Динамо» 1:0 «Шахтар»: фотозвіт | 19-27
Пропонуємо звіт від наших фотографів із поєдинку 3-го туру УПЛ, в якому київське «Динамо» на НСК «Олімпійський» перемогло донецький «Шахтар» (1:0).

Автори фото © Сергій Ярошевський, Олена Грішина

Більше світлин дивіться за цим посиланням.